۱۴۰۰ يکشنبه ۳۰ خرداد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر درگفتگو با خبرنگار ایرنا از فوت اولین مادر باردار به ویروس کرونا خبرداد.
اولین مادرباردار مبتلا به ویروس کرونا در حوزه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر فوت کرد
به گزارش ایرنا،دکتر مهران امینی فرد رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از فوت یک مادر باردار در حوزه علوم پزشکی شهرستان ایرانشهر خبر داد و گفت: اولین مادر باردار مبتلا به ویروس کرونادر بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) ایرانشهر جان خود را از دست داد.
امینی فرد افرود :این مادر باردار ساکن یکی از روستاهای شهرستان دلگان به اسم روستای آذراباد بخش جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان بوده است که درتاریخ 27 اردیبهشت جهت عمل زایمان به بیمارستان ایران مراجعه و نوزاد خود را سالم بدنیا آورد.
امینی فرد درادامه ضمن توضیح کامل فوت  این بیمار ادامه داد:سه  روز بعد از زایمان با علایم تب و تنگی نفس به بیمارستان ایران مراجعه نموده و پس از انجام تست کرونا مشخص شده است که این مادر به ویروس کرونا مبتلا شده است.
وی عنوان کرد این بیمار جهت ادامه درمان در بخش کرونایی بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) بستری بوده است که متاسفانه در مبارزه با این ویروس کرونا بدن این مادر مقاوم نبوده است و این بیمارمتاسفانه امروز صبح جان خود را از دست داد.

همچنین دکتر اردشیر رحیمی رئیس شبکه بهداشت دلگان از اقدامات پیشگبرانه جهت کنترل این بیماری در بین خانواده این مادر باردار خبر داد و گفت : یک تیم بهداشتی جهت تشییع جنازه این بیمار و همچنین جهت گندزدایی و ضدعفونی و گرفتن ازمایش های کرونا از به روستای آذر اباد دلگان اعزام شده اند.
تاریخ:
1399/03/10
تعداد بازدید:
443
منبع:

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal